Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tomciu Kitliński! Ale ty jesteś śmieszny z tą swoją anarchią, hipokryzją i zapraszaniem nachodźców... A pamiętasz jak zaprosiłeś mnie do siebie na chatkę na Dziesiątej, włączyłeś obrzydliwy film Passoliniego pt. 'Salo' (jeszcze na VHS)? Mimo, że byłeś w związku z Pawłem i doskonale wiedziałeś, że jestem hetero, to chciałeś mnie puknąć? A pamiętasz swój obrzydliwy tekst z lesbijka.org pt 'Kicz bogoojczyźniany i przedsmak wodzostwa', który usunąłeś i w którym szkalujesz śp. L. Kaczyńskiego? Ilekroś w sieci pojawi się twoje nazwisko, facjata, tekst czy próby wciskania ludziom lewackiego kitu, tylekroć będę wklejał ten tekst i pisał JAK BYŁO.  To taka moja mała krucjata w walce z pychą i arogancją tego świata.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nauczyciele mojego dziecka pozwolą by ci ..... przyszli do szkoły. to zmienię szkołe! Szczyt wszystkiego by to lewactwo jeszcze moje dzieci manipulowało. WON!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z żonkilami (chyba?), to dr hab. UMCS Tomasz Kitliński - mąż/żona partnera, z którym wziął ślub w UK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo Father, a co to za g.wno. Dziwie się, ze Żuk na takie rzeczy pozwala. Nawet jeśli sam jest niewierzący to chyba wychował się w katolickim środowisku na podkrasnostawskiej wsi. Kowalczyk i inni PSLowcy z Rady Miasta to samo. Publiczna szkoła powinna być wolna od jakiejkolwiek indoktrynacji prawicowej, wyznaniowej z jednej (religia najlepiej w niedzielę po mszy św. w salkach katechetycznych) ale też lewackiej i homoseksualnej. Nie życzę sobie aby jakiś bok z Homo Father indoktrynował moje dzieci. Ojciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobię żeby pedofile pod różową flagą agitowały moje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo zdaniem lewaków przyjmowanie do Polski Ukraińców, któzy chcą się tu uczyć i pracować, jest niedobre. Liczą się tylko nachodźcy z Afryki, którzy przyjeżdżają po socjal. Mamy mieć taki bałagan, jaki jest na Zachodzie. I policyjne patrole na każdym rogu ulicy - z obawy przed zamachami (tak to przynajmniej we Wiedniu wygląda).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie do szkoły. Błagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
technik z A2 napisał:
Tomciu Kitliński! Ale ty jesteś śmieszny z tą swoją anarchią, hipokryzją i zapraszaniem nachodźców... A pamiętasz jak zaprosiłeś mnie do siebie na chatkę na Dziesiątej, włączyłeś obrzydliwy film Passoliniego pt. 'Salo' (jeszcze na VHS)? Mimo, że byłeś w związku z Pawłem i doskonale wiedziałeś, że jestem hetero, to chciałeś mnie puknąć? A pamiętasz swój obrzydliwy tekst z lesbijka.org pt 'Kicz bogoojczyźniany i przedsmak wodzostwa', który usunąłeś i w którym szkalujesz śp. L. Kaczyńskiego? Ilekroś w sieci pojawi się twoje nazwisko, facjata, tekst czy próby wciskania ludziom lewackiego kitu, tylekroć będę wklejał ten tekst i pisał JAK BYŁO. To taka moja mała krucjata w walce z pychą i arogancją tego świata.  
 Ciekawe, ciekawe... Chętnie zapoznam się z tym tekstem o którym piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te środowiska nie zgadzają się na religię w szkole i nie zapisują na nią dzieci, a rodzice mają prawo nie zgadzać się na lewaków w szkole chroniąc swoje dzieci przed indoktrynacja zgniłego Zachodu. Demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Włochy, 1944 rok. Książę, bankier, biskup i sędzia organizują orgię, wykorzystując do tego lokalnych mieszkańców." - Jak się karmi umysł takimi bezeceństwami, to efekty sią do przewidzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Salo, czyli 120 dni Sodomy" jest ostatnim filmem Pier Paolo Pasoliniego - kontrowersyjnego włoskiego reżysera, scenarzysty, komunisty, homoseksualisty i poety. Artysta został zamordowany w noc z 1 na 2 listopada 1975 w Ostii (Rzym), jedynie na trzy tygodnie przed premierą "Salo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niedopuszczalne, żeby ktoś wydał zgodę na propagowanie marksizmu kulturowego w szkołach, czy Minister Edukacji ma świadomość, że pod przykrywką promowania tolerancji, będą siali marksistowską manipulację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo zaprosić do swojego domu kogo chce. Ale nie ma zgody na zbiorową odpowiedzialność za głupotę. Nie ma zgody na "Lublin zaprasza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z długimi włosami z brodą w okularach- czy ty nazywasz się Lublin?. Jeśli nie to jakim prawem zawłaszczasz sobie wolę zdecydowanej większości Lublinian?. Gdybyś miał napisane na tekturce "Lublin wita repatriantów ze wschodu"- to pewnie zdecydowana większość by cię popierała. Wyrażam zdecydowany sprzeciw abyście w szkołach prowadzili jakieś pogadanki. Homofobistom zakaz wstępu do szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dopuścił tą zgraję do szkół? Kto za to odpowiada, czy Dziennik Wschodni może napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że agitacja polityczna w szkołach to zły pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBOWIĄZUJĄCA STRATEGIA LUBLIN KLARUJE JASNO: Wizją jest używanie mieszanki różnych narzędzi. Przyjmowanie inspiracji z zewnątrz (Ukraina, Afryka, Europa, Ameryka, Azja). Wspracie generowania inspiracji od wewnatrz (Mieszkańcy, Magistrat, Firmy lokalnego rynku, NGO - w tym Homo FABER). Oraz wierne i stałe czynienie Miasta Lublin, jako miejsca i środowiska inspiracji per se. Zapamiętajcie to zanim zaczniecie narzekac na Organizację, która naprawia i poprawia to Miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole na ul. ROZTOCZE nie ma na to zgody !!! Skandal !!! Lewacka propaganda !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wpuszczac ich do szkol.apeldo dyrektorow. Homoseksualizm jest zly i wasze wywody nie zmienia tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czas ozliczyć Pana Żuka, niestety, ja też zawsze za nim byłem, dał d..y nie nadaje się a przede wszystkim ma w nosie Nas, mieszkańców.
 jestem za ponad miliard zadluzenie miasta i rosnie. i za deprawacje naszych dzieci tez pewnie zaplacil. kto na to pozwala? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...